Pranie tapicerki

Oferta naszej myjni jest kierowana nie tylko do indywidualnych klientów ale również do firm posiadających zarówno małe jak i duże floty, komisów samochodowych a także do wypożyczalni samochodowych. Jakość i nietypowość świadczonych przez nas usług pozwala nam zachęcić Państwa do współpracy. Rozklejamy samochody z napisów jak również wyrównujemy różnice w lakierze powstałe na skutek oklejenia. Przywracamy dawną świetność w wyglądzie samochodów nawet w tych najbardziej zaniedbanych. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do zrobienia. Nasza oferta obejmuje kompleksowe czyszczenie pojazdów i jest zawsze dostosowana do indywidualnych potrzeb Klienta. Oferujemy całkowite mycie samochodu – Warszawa i okolice.

 

Sprzątanie wnętrza
pojazdu

Na sprzątanie wnętrza pojazdu składa się odkurzanie oraz czyszczenie elementów wewnętrznych. Odkurzamy z kurzu, piasku, śmieci, okruchów i innych zanieczyszczeń zarówno tapicerkę i dywaniki, jak i schowki, wnęki oraz rozmaite zakamarki pojazdu. Elementy plastikowe myjemy specjalnym środkiem czyszczącym, który nie tylko usuwa nawet silne zabrudzenia, ale i pielęgnuje czyszczoną powierzchnię. Na życzenie Klienta konserwujemy ją specjalnym preparatem, który pozwala na dłużej utrzymać efekt czystości.
 
Cena:od 20zł
Zadzwoń i umów się

505 101 163


Pranie
tapicerki

Stan tapicerki pojazdu to połowa estetycznego efektu jego wnętrza. Aby utrzymać jej wysoką jakość jak najdłużej, warto regularnie ją czyścić. W naszej myjni czyścimy tapicerkę wykonaną zarówno z materiału, jak i skóry czy alkantary. W celu uzyskania jak najlepszego efektu, przed praniem wyjmujemy wszystkie łatwe w demontażu elementu pojazdu, by dostęp do tapicerki był ułatwiony – dzięki temu jej pranie jest dokładne i staranne. Wnętrze pojazdu czyścimy poczynając od podsufitki, przez fotele, boki, siedziska, aż po podłogę. Pojazd jest na koniec suszony. Czyszczenie tapicerki samochodowej (Warszawa) trwa ok. 4-5 godzin.
Cena:od 185zł
Zadzwoń i umów się

505 101 163

 

Czyszczenie tapicerki
skórzanej

Czyszczenie tapicerki skórzanej (Warszawa) – z uwagi na specyfikę materiału, z której jest wykonana – wymaga osobnego podejścia. Skórzane obicia myjemy ręcznie przy zastosowaniu specjalnych środków renowacyjnych, a następnie impregnujemy. Dzięki temu ich delikatna powłoka nie ulega zniszczeniu, a tapicerka wygląda jak nowa.
 
Cena:od 185zł
Zadzwoń i umów się

505 101 163


Ozonowanie wnętrza
pojazdu

Nawet czysty wewnątrz pojazd może wymagać odświeżenia. Wszystko za sprawą zapachów, którymi przesiąka jego tapicerka. Zamknięty obieg powietrza sprzyja pozostawaniu w pojeździe woni napojów, jedzenia, benzyny, a także zapachów pochodzących z zewnątrz. Dodatkowo za nieprzyjemny zapach odpowiedzialne są grzyby i roztocza, które gromadzą się w zakamarkach pojazdu. Podczas zabiegu odświeżamy gruntownie wnętrze pojazdu, pozbywając się brzydkiego zapachu i gwarantując świeże, czyste powietrze.
Cena:100 zł
Zadzwoń i umów się

505 101 163

 

Auto
detailing

Każdy pojazd wystawiony na sprzedaż musi prezentować się idealnie. To właśnie jego wygląd robi pierwsze wrażenie, dlatego tak ważne jest, by pojazd odpowiednio przygotować do sprzedaży. W MARO Auto Myjnia kompleksowo czyścimy pojazdy, dokonujemy ich renowacji oraz konserwacji, podnosząc ich walory estetyczne i użytkowe. Detailing obejmuje zarówno wnętrze pojazdu (czyszczenie tapicerki, podsufitki, kokpitu, bagażnika oraz elementów plastikowych), jak i część zewnętrzną (mycie, polerowanie i konserwacja karoserii). Auto detailing wykonujemy również po zakupie pojazdu w celu przygotowania go do codziennego użytkowania przez nowego właściciela.
 
Cena:do uzgodnienia
Zadzwoń i umów się

505 101 163


Twoja
potrzeba

Nie znalazłeś w naszej ofercie usługi odpowiadającej twoim potrzebom? Skontaktuj się z nami! MARO Auto Myjnia specjalizuje się w „trudnych przypadkach”. Nasi fachowcy przeanalizują Twój problem i przedstawią Ci najlepsze rozwiązanie. Gwarantujemy rzetelną i uczciwą pomoc!
Cena:wycena indywidualna
Zadzwoń i umów się

505 101 163