Profesjonalne mycie i woskowanie samochodów

Oferta naszej myjni jest kierowana nie tylko do indywidualnych klientów ale również do firm posiadających zarówno małe jak i duże floty, komisów samochodowych a także do wypożyczalni samochodowych. Jakość i nietypowość świadczonych przez nas usług pozwala nam zachęcić Państwa do współpracy. Rozklejamy samochody z napisów jak również wyrównujemy różnice w lakierze powstałe na skutek oklejenia. Przywracamy dawną świetność w wyglądzie samochodów nawet w tych najbardziej zaniedbanych. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do zrobienia. Nasza oferta obejmuje kompleksowe czyszczenie pojazdów i jest zawsze dostosowana do indywidualnych potrzeb Klienta. Oferujemy całkowite mycie samochodu – Warszawa i okolice.

 

Mycie
karoserii

Karoserię czyścimy metodą tradycyjną. Polega ona na ręcznym usuwaniu zabrudzeń z karoserii pojazdu za pomocą gąbki i środka czyszczącego. Do mycia używamy profesjonalnych środków chemicznych najnowszej generacji, m.in. Cartec, Karcher, K2, Sonax, które pielęgnują lakier i gwarantują jego wysoki połysk
 
Cena od:20zł
Zadzwoń i umów się

505 101 163


Polerowanie
karoserii

Polerowanie karoserii ma na celu usunięcie z lakieru drobnych rys i zabrudzeń, które powstają wskutek kontaktu pojazdu z nawierzchnią (np. piaskiem, żwirem, drobnymi kamieniami), przecierania czy niewłaściwego mycia pojazdu. W trakcie polerowania z lakieru usuwamy także zmatowienia, ślady po ptasich bądź owadzich odchodach oraz utlenioną warstwę lakieru. Zawsze oceniamy stan lakieru i grubość powłoki lakierniczej, by regeneracja karoserii nie uszkodziła jej struktury. Polerowanie karoserii jest zabiegiem „pielęgnującym” – poprawia stan lakieru, a przy tym nadaje mu wysoki połysk, pozwala odzyskać „salonowy” wygląd i podnosi wartość pojazdu.
Cena:do uzgodnienia
Zadzwoń i umów się

505 101 163

 

Woskowanie
karoserii

Pokrycie karoserii woskiem chroni lakier przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak zabrudzenia (kurz, pyły, liście, odchody owadów i ptaków), uszkodzenia powstałe podczas jazdy na różnej nawierzchni czy opady atmosferyczne. Do zabiegu używamy 4 rodzajów wosków (do wyboru) najwyższej jakości, które zabezpieczają karoserię i odświeżają jej wygląd: wosk polimerowy, teflon, wosk kolor oraz wosk japoński z dodatkiem wosku karnauba. Pojazd woskujemy z zachowaniem najwyższej staranności, dostosowując rodzaj i temperaturę wosku oraz technikę woskowania do wieku pojazdu i stanu karoserii tak, aby kosmetyka przyniosła jak najlepszy efekt. Nawoskowana karoseria nadaje pojazdowi świeżość i pozytywnie wpływa na wygląd każdego, nawet starszego auta. Woskowanie samochodu (Warszawa) trwa ok. 1 godziny.
 
Cena od:40zł
Zadzwoń i umów się

505 101 163


Usuwanie silnych
zanieczyszczeń z karoserii

Oprócz zabrudzeń powstających wskutek naturalnej eksploatacji pojazdu, zdarza się, że na karoserii pojawiają się zabrudzenia silne i wyjątkowo trudne do usunięcia. Żywica, soki z drzew, spadź, resztki owadów, opiłki i cząstki metaliczne, ale także smoła, cement czy beton wżerają się w lakier tak głęboko, że nie sposób wyczyścić ich zwykłym preparatem czyszczącym. Środki chemiczne, których używamy w naszej pracy, rozpuszczają takie zanieczyszczenia, dzięki czemu z łatwością odklejają się od lakieru lub po nim spływają. Dbamy przy tym, by użyty preparat odpowiadał rodzajowi lakieru i stanowi karoserii, dzięki czemu nie uszkadzamy ich struktury.
Cena:110zł / h
Zadzwoń i umów się

505 101 163

 

Usuwanie kleju
z karoserii i szyb

Pojazd jako powierzchnia reklamowa to świetny sposób na promocję firmy, usługi bądź produktu. Jednak po ich odklejeniu na karoserii lub szybie często zostają nieestetyczne, trudne do usunięcia ślady. W MARO Auto Myjnia klej z lakieru i elementów szklanych usuwamy szybko i precyzyjnie, nie pozostawiając smug i zacieków i nie niszcząc delikatnej struktury karoserii.
 
Cena:110zł / h
Zadzwoń i umów się

505 101 163


Mycie
szyb

Szyby to element pojazdu najszybciej ulegający różnego rodzaju zanieczyszczeniom. Zabrudzenia te usuwamy z zachowaniem najwyższej precyzji: szyby myjemy z obu stron, poświęcając dużo uwagi rantom, w których brud gromadzi się najczęściej (jest to wynik opuszczania szyb i gromadzenia się płynów). Do mycia szyb używamy mikrofibry i wysokiej jakości preparatów odtłuszczających, gwarantując efekt lustrzanego odbicia.
Cena:20zł
Zadzwoń i umów się

505 101 163

 

Mycie
silnika

W toku swojej pracy silnik ulega silnemu zabrudzeniu, które dobrze jest co jakiś czas usuwać, by ten najważniejszy element pojazdu mógł skutecznie pracować przez długi czas. W naszej myjni silnik czyścimy z zachowaniem szczególnej ostrożności, dzieląc pracę na trzy etapy. Najpierw zabezpieczamy wszelkie elementy, które nie mogą mieć kontaktu z wodą i środkami czyszczącymi, przede wszystkim instalację elektryczną oraz komputery. Następnie poddajemy silnik działaniu preparatu, który rozpuszcza tłuszcz i brud, czyścimy pod ciśnieniem jego komorę, a na koniec delikatnie wycieramy wnętrze maski gąbką, usuwając pozostałości wody i konserwując elementy plastikowe. Tak oczyszczony silnik jest gotowy do długiej i efektywnej pracy.
 
Cena:od 75 zł
Zadzwoń i umów się

505 101 163


Mycie
podwozia

Podwozie jest elementem pojazdu szczególnie narażonym na silne zabrudzenia. Ich bieżące usuwanie jest konieczne dla jego sprawnego funkcjonowania. Mycie podwozia w Warszawie – mieście pełnym zanieczyszczeń – jest szczególnie istotne. Podwozie czyścimy z każdego rodzaju zanieczyszczeń: błota, soli i środków chemicznych. Dbamy o to, by na podwoziu nie pozostały żadne zabrudzenia, które mogą doprowadzić do korozji.
Cena:od 30zł
Zadzwoń i umów się

505 101 163

 

Twoja
potrzeba

Nie znalazłeś w naszej ofercie usługi odpowiadającej twoim potrzebom? Skontaktuj się z nami! MARO Auto Myjnia specjalizuje się w „trudnych przypadkach”. Nasi fachowcy przeanalizują Twój problem i przedstawią Ci najlepsze rozwiązanie. Gwarantujemy rzetelną i uczciwą pomoc!
 
Cena:wycena indywidualna
Zadzwoń i umów się

505 101 163